Bank BPH (grupa GE Capital)
Bank BPH (grupa GE Capital)

Strona główna » Klienci korporacyjni » Bankowość elektroniczna

Bankowość elektroniczna

Bank BPH oferuje zestaw produktów bankowości elektronicznej zmierzający do jak najpełniejszego zaspokojenia zróżnicowanych oczekiwań naszych Klientów. Produkty te umożliwiają  kompleksowe zarządzanie środkami finansowymi, szybką realizację różnorodnych zleceń oraz uzyskiwanie pełnej informacji o rachunkach.

BusinessNet to system bankowości internetowej, który umożliwia błyskawiczny i nieograniczony dostęp do produktów bankowych. Pozwala na zarządzanie finansami o każdej porze, z dowolnego miejsca na świecie, a także kontakt z Bankiem poprzez szybkie i bezpieczne kanały komunikacji.

BPH DealingNet umożliwia zawieranie on-line transakcji skarbowych po cenach rynkowych. Klient korzystając z przyjaznej platformy internetowej może sam obserwować rynek i wybrać odpowiedni moment zawarcia transakcji bez potrzeby telefonicznego kontaktu z przedstawicielem Banku.

BankConnect to najnowszy produkt Banku BPH, który umożliwia automatyczną komunikację pomiędzy Bankiem a Klientem w celu aktualizowania i uzgadniania informacji finansowych w czasie rzeczywistym.

TradeNet to elastyczna i prosta forma zarządzania transakcjami akredytywy i inkasa. Dzięki udostępnieniu tej usługi w ramach systemu BusinessNet, Klienci mają zapewniony stały dostęp do informacji handlowych w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Usługa umożliwia zarządzanie transakcjami na każdym etapie ich realizacji, od przygotowania zlecenia po dokonanie rozliczenia.

Usługa umożliwiająca szybki i automatyczny przepływ danych pomiędzy wykorzystywanymi w firmie systemami ERP, finansowo-księgowymi (FK) i kadrowo-płacowymi (HR) a systemami bankowości internetowej.

Usługa umożliwia  kontrolę i zarządzanie rachunkami w wielu bankach, przy wykorzystaniu tylko jednej instalacji systemu bankowości elektronicznej.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz pomocy w zakresie obsługi?
 

801 676 662
22 531 81 00

 

businessnet@bph.plKoszt połączenia według taryfy operatora.