Bank BPH (grupa GE Capital)
Bank BPH (grupa GE Capital)

Strona główna » Konta osobiste » Lubię to! Konto

Lubię to! Konto

 

   
  brak opłaty za:
  • prowadzenie konta,
  • stałe zlecenie spłaty kredytu w Banku BPH,
  • doładowania telefonu komórkowego,
  • przelewy krajowe w złotych polskich przez Internet (z wyjątkiem przelewów wewnętrznych na własne rachunki dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej)
 

karta do konta
nowoczesna i funkcjonalna karta do konta Debit Mastercard Lubię to! lub VISA payWave, która umożliwia Ci wypłaty z bankomatów w Polsce bez opłat a także bezpieczne realizowanie płatności bezgotówkowych (również zbliżeniowych) w kraju i na świecie

 

powiadomienia SMS
możliwość uruchomienia powiadomień SMS lub e-mail o zdarzeniach na rachunku, (np. niezrealizowany przelew, na który zabrakło środków na koncie, czy nadejście przelewu wynagrodzenia od pracodawcy),
 

 

obsługa on-line
użytkownik Lubię to! Konto ma możliwość zintegrowania pod jednym hasłem rachunku osobistego z rachunkiem brokerskim Biura Maklerskiego Banku BPH i rachunkiem funduszy inwestycyjnych BPH TFI. 
 

kontrola wydatków
bieżącą informację (wyciąg) na temat przeprowadzonych transakcji uzyskasz w Systemie Internetowym Sez@m, przez telefon oraz w dowolnej Placówce Banku BPH lub w zestawieniu przesłanym pocztą. Zarządzaj swoim domowym budżetem za pomocą Asystenta Finansowego, który automatycznie pogrupuje Twoje wydatki i wpływy na konto, i przedstawi je w formie czytelnych wykresów. Przekonaj się, jak to działa »
 
przelew natychmiastowy przelew natychmiastowy
posiadając dostęp do bankowości internetowej możesz korzystać z opcji przelewów natychmiastowych. To rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim wykonywaniu przelewów z konta na rachunki w innych bankach - środki mogą być na koncie odbiorcy nawet w kilka minut! Przelewy natychmiastowe dotyczą przelewów krajowych w złotych. Dowiedz się więcej o usłudze »

 

Ranking opublikowany w dniu 29.07.2014 r., opracowany na podstawie ofert banków obowiązujących w lipcu 2014 r., wg "Raportu Bankier.pl o kontach osobistych".
 

 

Skontaktuj się z nami

infolinia 801 406 406
58 300 70 69


Koszt połączenia według taryfy operatora.


Posiadasz ten produkt i masz pytania?
Przejdź na stronę Kontakt »