Bank BPH (grupa GE Capital)
Bank BPH (grupa GE Capital)

Strona główna » Bankowość elektroniczna » Bezpieczeństwo

Komponent do autoryzacji transakcji przez internet

Komponent w Systemie Internetowym Sez@m to niewielki, absolutnie bezpieczny dodatek, instalujący się w przeglądarce internetowej użytkownika. Komponent jest niezbędny do poprawnego wykonania dyspozycji wymagających złożenia podpisu elektronicznego (tj. przelew, założenie lokaty itp.).

Komponent powinien zostać ściągnięty automatycznie przez przeglądarkę internetową po zalogowaniu do systemu. Aby został on poprawnie pobrany niezbędne jest zalogowanie się do komputera przez Użytkownika z uprawnieniami Administratora. Przeglądarka internetowa powinna być skonfigurowana zgodnie z zaleceniami Banku. Więcej o konfigurowaniu przeglądarki »

Komponent instalowany jest tylko jeden raz. Po udanej instalacji nie ma potrzeby powtarzania tej czynności po każdym zalogowaniu do systemu.

Informacja o zainstalowanym komponencie dostępna jest w prawej dolnej części ekranu po zalogowaniu do systemu. Opis - KOMPONENT: OK. oznacza prawidłowo zainstalowany komponent, jeśli brakuje informacji "OK" oznacza to, że komponent nie jest poprawnie zainstalowany. Więcej o instalacji komponentu »
 

Skontaktuj się z nami

801 889 889

58 300 75 00


Koszt połączenia według taryfy operatora

Zobacz również